arrow-top

 

POLECAJ PRZEGLĄDY DOMÓW
I OTRZYMUJ PROWIZJĘ

PROGRAM PARTNERSKI

Dlaczego warto?

1. Klient potrzebuje przeglądów okresowych i szuka fachowców na własną rękę

2. Agent ułatwia to zadanie polecając łatwy sposób zamawiania fachowców

3. Agent zarabia prowizję za polecenia z kodem partnera lub przez link partnera

 

 

Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin

Jaka prowizja?

Przykładowa prowizja dla agenta podpisującego 500 umów na ubezpieczenie domów jednorodzinnych rocznie to ok 30 000 zł netto (szczegóły rozliczania prowizji znajdziesz pod formularzem).

 

 

Kalkulator prowizji

Maksymalna roczna prowizja:

0 PLN

 

 

 

 

Program Partnerski
Jak to działa?

1. ZGŁOSZENIE

Zarejestruj się przez formularz i poczekaj na kontakt naszego konsultanta. Do programu może zgłosić się kazdy agent ubezpieczeniowy, który podpisuje umowy na ubezpieczenie domów jednorodzinnych.

2. AKTYWACJA

Razem z konsultantem wybierzecie Wasz unikalny kod partnera oraz poznasz zasady przyznawania prowizji.

Następnie konsultant wyśle dane dostępowe do panelu partnera gdzie partner może zaakceptować umowę partnerską gwarantująca wypłatę prowizji oraz opisującą warunki wypłacania tej prowizji.

3. DOSTĘP

W panelu dla partnerów możesz w czasie rzeczywistym sprawdzać status wszystkich przeglądów zainicjowanych z użyciem Twojego specjalnego kodu partnera. Zobaczysz tam również aktualny stan prowizji do wypłacenia oraz prowizji oczekującej na wypłacenie.

W panelu klienta otrzymasz dostep do materiałów marketingowych oraz edukacyjnych, w tym ulotek z Twoim kodem partnera i specjalnym linkiem polecającym.

Od tego momentu możesz polecać przeglądy!

4. PROWIZJA

Prowizję otrzymasz za każdym razem gdy klient wykupi usługę jednego z 4 przeglądów okresowych z wykorzystaniem Twojego kodu partnera lub linku polecającego.

Wysokość prowizji możesz śledzić na bieżąco w panelu partnera a po osiągnięciu limitu wypłaty, możesz wystawić nam fakturę, któą opłacimy.